Forkliftonline » VAN MOURIK TIEL B.V.
4.5
89 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
89

VAN MOURIK TIEL B.V.

Контакти
Во продажба: 66 огласа
5 години на Forkliftonline
Edward Pietersma
Edward Pietersma
Јазици: англиски, германски, холандски
+31 6 229... Прикажи +31 6 22921761
+31 344 62... Прикажи +31 344 621 510
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 4004 JM, Tiel, Marconistraat 7
Локално време на дилерот: 07:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи VAN MOURIK TIEL B.V.
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

66 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1997 Километража 5648 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Носивост 779 кг Евро Euro 6
Година 01/2020 Километража 388869 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
117.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10799 кг Евро Euro 6
Година 11/2022 Километража 16170 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 55 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1252 кг Евро Euro 6
Година 07/2024 Километража 33 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 150 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5015 кг Евро Euro 6
Година 04/2024 Километража 8500 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5840 кг Евро Euro 6
Година 11/2015 Километража 552000 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8165 кг Евро Euro 6
Година 06/2020 Километража 140400 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
34.650 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1121 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 30 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1171 кг Евро Euro 6
Година 10/2017 Километража 275210 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 1440 кг Евро Euro 4
Година 04/2007 Километража 293345 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 12830 кг Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 933850 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Носивост 801 кг Евро Euro 6
Година 02/2021 Километража 209700 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 15 км Сила
Холандија, Tiel