Forkliftonline » VDH Machinery
4.5
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

VDH Machinery

Контакти
Во продажба: 14 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
VDH Machinery
VDH Machinery
Јазици: холандски
+31 6 153... Прикажи +31 6 15367996
Адреса
Холандија, Фризија, 9288 GB, KOOTSTERTILLE, de koaten 11
Локално време на дилерот: 10:39 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи VDH Machinery
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 767 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 4914 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 3425 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 6763 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Мини багер
Година 2017 Километража 3590 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4547 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 6176 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража 226 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 4226 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2021 Километража Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 3934 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Мини багер
Година 2020 Километража 2145 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE