Forkliftonline » Vegatransa IĮ
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Оценки
3

Vegatransa IĮ

Контакти
Во продажба: 20 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Audrius Zubavičius
Audrius Zubavičius
Јазици: руски, литвански
+370 699 ... Прикажи +370 699 34121
Јазици: германски, литвански
+370 656 ... Прикажи +370 656 85582
Адреса
Литванија, Маријамполе, LT-68103, Marijampolės sav., Marijampolės sav., Puskelnių k., Marijampolės 3A
Локално време на дилерот: 09:55 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Vegatransa IĮ
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 1891 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3300 кг
Година 1998 Километража 9334 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
15.740 € Без ДДВ
Камион кипер < 3.5т
Година 2014 Километража 167063 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 536 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер < 3.5т
Година 2014 Километража 162777 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
31.350 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2001 Километража 665916 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Marijampolės sav.
багер гасеничар Kobelco SK210HLC-10
1
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4189 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
9.125 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5
Година 08/2014 Километража 174201 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година Километража Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6020 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1292 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража 151114 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.