Forkliftonline » Venta Handels GmbH
3.3
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Venta Handels GmbH

Контакти
Во продажба: 15 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Vytautas Rocys
Vytautas Rocys
Јазици: германски, руски, англиски
+49 170 90... Прикажи +49 170 9041636
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 77815, Bühl, Hurststraße 10
Локално време на дилерот: 23:17 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Venta Handels GmbH
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 541000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 520000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 29.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 541100 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 400000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Седан
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража 119500 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 45.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 346000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража 115750 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
95.990 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2023-02 Километража 99200 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 765000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 765000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2022-03 Километража 134000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 648500 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2022-10 Километража 27500 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
23.990 €
Теренец
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11 Километража 210000 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 227500 км Сила
Германија, Bühl