Forkliftonline » Vermatrac Handelsonderneming BV
4.9
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

Vermatrac Handelsonderneming BV

Контакти
Во продажба: 30 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Gerald Verweij
Gerald Verweij
Јазици: германски
+31 416 69... Прикажи +31 416 696 129
+31 6 202... Прикажи +31 6 20250265
+31 416 69... Прикажи +31 416 693 658
Адреса
Холандија, Северен Брабант, Veen, Veensesteeg 16
Локално време на дилерот: 03:22 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Vermatrac Handelsonderneming BV
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 309 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 159 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража 3956 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 1245 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 3289 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 2325 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 231 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 17 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 39 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Тркала трактор
Година 2019 Километража 3966 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража 564 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2021 Километража 2824 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 35 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 94 м/ч Сила
Холандија, Veen