Forkliftonline » Vetrucks
За нас
Мапа

Vetrucks

Контакти
Во продажба: 28 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Dominique Verschoore
Dominique Verschoore
Јазици: англиски
+32 498 50 ... Прикажи +32 498 50 67 12
+32 56 50 ... Прикажи +32 56 50 67 12
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, B-8710, Ooigem, Oostrozebeeksestraat 70
Локално време на дилерот: 09:51 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Vetrucks
Филтер

28 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион влекач
Носивост 11750 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 545000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 10400 м/ч Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Носивост 2000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 313000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Полуприколка кипер
Носивост 26200 кг
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Друг резервен дел на каросерија
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион со завеса
Носивост 3800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1968 Километража 505000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион фургон
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион влекач
Носивост 11700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 860000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 13500 кг Евро Euro 1
Година 1990 Километража 408000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 44000 кг
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 38000 кг
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 48300 кг
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Полуприколка фургон
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Друг резервен дел на каросерија
Година 2003 Километража Сила
Белгија, Ooigem