Forkliftonline » ООО Виннагро
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

ООО Виннагро

Контакти
Во продажба: 38 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Панчук Богдан Станіславович
Панчук Богдан Станіславович
Јазици: украински
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+380 97 622... Прикажи +380 97 622 9957
Сергій
Сергій
Јазици: украински, руски
+380 68 168... Прикажи +380 68 168 3381
Адреса
Украина, Областа Виница, 21022, Вінниця, вулиця Енергетична 4
Локално време на дилерот: 03:41 (EEST)
Украина, Областа Виница, 21000, Винница
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО Виннагро
Филтер

38 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.384 €
Рото брана
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.445 €
Рото брана
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
10 US$ EUR ≈ 9,39 €
Рото брана
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
17.710 € UAH 750.000 UAH
Цистерна за гас
Зафатнина 45 м³
Година 2004 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Рото брана
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Сушење жито
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.102 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Механичка прецизна сеалка
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
сушење жито Agrimec сушење жито Agrimec сушење жито Agrimec
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Сушење жито
Година 2005 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Адаптер за пченка
Година 1999 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
2.700 US$ EUR ≈ 2.535 €
Плуг
Година 1995 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сушење жито
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.690 €
Сушење жито
Година 2012 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.102 €
Адаптер за пченка
Година 2005 Километража Сила
Украина, Вінниця