Forkliftonline » ТОВ "ТРАКС-ВІНН"
За нас
Мапа

ТОВ "ТРАКС-ВІНН"

Контакти
Во продажба: 17 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Юрий
Юрий
Јазици: руски, англиски
+380 97 000... Прикажи +380 97 000 0300
+380 67 432... Прикажи +380 67 432 4000
Адреса
Украина, Областа Виница, Винница, Черняховского 78
Локално време на дилерот: 03:55 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ "ТРАКС-ВІНН"
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 990 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 999 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
10.700 US$ EUR ≈ 10.050 €
Хеџбек
Година 2018 Километража 57 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
8.950 US$ EUR ≈ 8.402 €
Полуприколка со церада
Година 2011 Километража 250 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
51.500 US$ EUR ≈ 48.350 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 628 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.800 €
Хеџбек
Година 2019 Километража 45 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
10.700 US$ EUR ≈ 10.050 €
Хеџбек
Година 2017 Километража 28 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Година 2017 Километража 50 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со церада
Година 2015 Километража 200 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 970 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
19.999 US$ EUR ≈ 18.770 €
Теренец
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 295 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Хеџбек
Година 2020 Километража 41 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.800 €
Хеџбек
Година 2020 Километража 30 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.140 €
Кросоувер
Година 2020 Километража 71 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
27.300 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 750 км Сила
Украина, Vinnytsia