Forkliftonline » UAB Vitlaima
3.7
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

UAB Vitlaima

Контакти
Во продажба: 51 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Justas
Justas
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 681 ... Прикажи +370 681 69013
+370 652 ... Прикажи +370 652 78887
Адреса
Литванија, Таураге, LT-72365, Tauragė
Локално време на дилерот: 04:13 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB Vitlaima
Филтер

51 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-02-01 Километража 371000 км Сила
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2001 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2002 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³
Година 04/2008 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2001 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 19100 л Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1998 Километража 350000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Зафатнина 32500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1993 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 320000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Зафатнина 34500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1995 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2012 Километража 740000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 01/2014 Километража 550000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 696000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 973000 км Сила
Литванија, Tauragė