Forkliftonline » СПД Фурс
За нас
Мапа

СПД Фурс

Контакти
Во продажба: 2 огласа
Телефонските броеви се проверени
Андрей Иванович
Андрей Иванович
Јазици: украински
+380 67 440... Прикажи +380 67 440 8421
+380 97 081... Прикажи +380 97 081 0102
Адреса
Украина, Киевска област, Бровари, вулиця Геологів, 6, 07400
Локално време на дилерот: 01:45 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи СПД Фурс
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.265 €
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Brovary
Контактирајте го продавачот
4.959 € UAH 210.000 UAH
Бензински виљушкар
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Brovary