Forkliftonline » Vlastuin Truck en Trailer Trading B.V.
4.5
61 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
61

Vlastuin Truck en Trailer Trading B.V.

Контакти
Во продажба: 31 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
David Middelman
David Middelman
Јазици: холандски, англиски
+31 6 532... Прикажи +31 6 53205974
Адреса
Холандија, Утрехт, 3927 GG, Renswoude, De Hooge Hoek 38
Локално време на дилерот: 00:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Vlastuin Truck en Trailer Trading B.V.
Филтер

31 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година 2009 Километража 18405 м/ч Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година 2007 Километража 23826 м/ч Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година 2015 Километража 20173 м/ч Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Носивост 38000 кг Евро Euro 5
Година 2018 Километража 18337 м/ч Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 51500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 522540 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 35700 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 594212 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 12413 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 688361 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 12300 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража 1100000 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 32820 кг
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 25340 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14559 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 454322 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 360441 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 32570 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 334125 км Сила
Холандија, Renswoude