Forkliftonline » VNK BALTIC
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

VNK BALTIC

Контакти
Во продажба: 2 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Viktor
Viktor
+372 558... Прикажи +372 558 0299
Адреса
Естонија, Хајру, 75310, Rae, Koplipere tee 29
Локално време на дилерот: 11:02 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи VNK BALTIC
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
брза спојка Lehnhoff MS25 за багер брза спојка Lehnhoff MS25 за багер
2
Контактирајте го продавачот
800 €
Брза спојка
Година Километража Сила
Естонија, Rae
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година 2017 Километража Сила
Естонија, Rae