Forkliftonline » Вольтех ТОВ
4.3
76 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
76

Вольтех ТОВ

Контакти
Во продажба: 45 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Максим
Максим
Јазици: украински, руски
+380 50 375... Прикажи +380 50 375 9963
+380 50 435... Прикажи +380 50 435 8643
+380 44 496... Прикажи +380 44 496 4351
Адреса
Украина, Киевска област, 08131, Киев, ул. Озерная, 17, Софиевская Борщаговка, Центральный офис
Локално време на дилерот: 11:01 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Вольтех ТОВ
Филтер

45 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
67.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3750 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3
Година 2017 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 2
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.900 US$ EUR ≈ 24.360 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2019 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
40.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 5760 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Евро Euro 2
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv