Forkliftonline » Vriesoord Trucks B.V.
4.2
44 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
44

Vriesoord Trucks B.V.

Контакти
Во продажба: 278 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Elodie Draaijer
Elodie Draaijer
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
Пон. - Пет. 08:30 - 18:00
Саб. 09:00 - 13:00
+31 6 575... Прикажи +31 6 57578666
+31 73 820... Прикажи +31 73 820 0079
Sabine de Jongh
Sabine de Jongh
Јазици: англиски, германски, холандски
+31 6 308... Прикажи +31 6 30887259
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5234 KC, ’s-Hertogenbosch, Larenweg 102
Локално време на дилерот: 22:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Vriesoord Trucks B.V.
Филтер

278 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Ро-Ро камион влекач
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
59.750 €
Терминал камион влекач
Година 2019 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 322 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
35.750 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 757236 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
38.750 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 800508 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Полуприколка фургон
Носивост 32200 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Полуприколка завеса
Година 2014 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
31.750 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 719248 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
31.750 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 711049 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Полуприколка завеса
Носивост 32400 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1088740 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Полуприколка кипер
Носивост 39000 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
76.750 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 189215 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
полуприколка платформа DAF полуприколка платформа DAF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Година Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch