Forkliftonline » VZV.cz
4.1
127 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
127

VZV.cz

Контакти
Во продажба: 357 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
DITA SAGANOVÁ
DITA SAGANOVÁ
Јазици: англиски, германски, чешки
+420 775 66... Прикажи +420 775 660 044
+420 608 16... Прикажи +420 608 164 444
Marek Bláha
Marek Bláha
Јазици: руски, германски, полски, англиски
+420 608 16... Прикажи +420 608 164 444
Адреса
Чехија, Пардубички крај, 561 61, Česká Republika, Červená Voda 535
Локално време на дилерот: 09:25 (CEST)
Чехија, Прага, 193 00 P, Praha 20, P3 Prague Horní Počernice - Hall i3 , Do Čertous 2717/5
Чехија, Пардубички крај, 56161, Červená Voda, Červená Voda
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи VZV.cz
Филтер

357 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2000 Километража 1957 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2012 Километража 9207 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2018 Километража 7242 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 2676 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2016 Километража 9740 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 4683 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2018 Километража 1373 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2013 Километража 91 м/ч Сила
Чехија, Praha - Showroom, Vzv Rent
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2019 Километража 1630 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг
Година 2021 Километража 413 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 6967 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 3541 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 4675 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2019 Километража 5199 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda