Forkliftonline » RG Waalwijk
4.4
28 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
28

RG Waalwijk

Контакти
Во продажба: 16 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Robert Brok - Purchase
Robert Brok - Purchase
Јазици: германски, холандски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 12:00
+31 416 67... Прикажи +31 416 671 933
+31 6 549... Прикажи +31 6 54971905
+31 416 67... Прикажи +31 416 671 900
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5145 NJ, Waalwijk, Havenweg 15
Локално време на дилерот: 00:45 (CEST)
Холандија, Северен Брабант, 5145 NJ, Waalwijk, Havenweg, 15
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи RG Waalwijk
Филтер

16 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Камион-цистерна
Носивост 15680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-11-16 Километража 432219 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 536 кг Евро Euro 5
Година 2015-02-23 Километража 142535 км Сила
Холандија, Waalwijk
камион-цистерна Volvo FES 42 камион-цистерна Volvo FES 42
2
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион-цистерна
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13837 м³
Година 2012-08-10 Километража Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-18 Километража 261504 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 315 кг Евро Euro 6
Година 2020-01-30 Километража 65035 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Комбе фургон
Носивост 615 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-01 Километража 138000 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 560 кг Евро Euro 5
Година 2016-03-22 Километража 120246 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Мал фургон
Носивост 730 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-05 Километража 294703 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Камион фургон
Носивост 11530 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07-13 Километража 483663 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион-цистерна
Носивост 16380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12-04 Километража 240417 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 510 кг Евро Euro 5
Година 2017-07-18 Километража 147741 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Камион-цистерна
Носивост 16380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19039 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02-03 Километража 284623 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Комбе фургон
Носивост 1055 кг Евро Euro 6
Година 2020-07-31 Километража 148344 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 11156 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-05-07 Километража 245124 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Противпожарно возило
Носивост 2760 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-11-10 Километража 27430 км Сила
Холандија, Waalwijk