Forkliftonline » Wahab Truck Trading
4.5
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

Wahab Truck Trading

Контакти
Во продажба: 19 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Wahab Ahmadzei
Wahab Ahmadzei
Јазици: германски, руски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
Саб. 10:00 - 14:00
+49 179 66... Прикажи +49 179 6677397
+49 89 818... Прикажи +49 89 81889085
+49 89 892... Прикажи +49 89 89286007
Адреса
Германија, Баварија, 80997, München, Ludwigsfelder Str . 162
Локално време на дилерот: 23:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Wahab Truck Trading
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2005 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 05/2007 Километража 12300 м/ч Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража 14500 м/ч Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2008 Километража 850922 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2001 Километража 436579 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2003 Километража 175312 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1981 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 382315 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 08/2006 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2008 Километража 424235 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1999 Километража 535030 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 451513 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 09/1997 Километража 221670 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Фелна за камион
Година 2014 Километража
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/1990 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Munich