За нас
Мапа

COTAC

Контакти
Во продажба: 20 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jussi Risto
Jussi Risto
Јазици: англиски
+358 9 231... Прикажи +358 9 23164480
+358 40 06... Прикажи +358 40 0699469
Адреса
Финска, 00181, Helsinki, P.O.BOX 152
Локално време на дилерот: 10:34 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи COTAC
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2004 Километража 85000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1100/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2002 Километража 119000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 1995 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Demag AC 50/1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2003 Километража 18950 м/ч Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Финска, Helsinki
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz GSR B 230 T возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz GSR B 230 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2017 Километража 22000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1090/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2000 Километража 96000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија пружина/пневматски
Година 1984 Километража Сила
Финска, Helsinki
кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Liebherr LTM 1250 6.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража 65000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Krupp 4070 на шасија Grove GMK 4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 1994 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Tadano Faun ATF 60-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2003 Километража 105000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 5095
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 350 кг
Година 2010 Километража 2450 м/ч Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 5200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 2003 Километража 61000 км Сила
Финска, Helsinki