Forkliftonline » Werwie GmbH
4.6
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

werwie GmbH

Контакти
Во продажба: 119 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Daniel Hoffmann
Daniel Hoffmann
Јазици: француски, руски, шпански, германски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+49 1515 21... Прикажи +49 1515 2145587
+49 6501 9... Прикажи +49 6501 936334
+49 6501 9... Прикажи +49 6501 936340
Адреса
Германија, Рајнска област-Пфалц, 54329, Konz, Rudolf-Diesel-Straße 3
Локално време на дилерот: 09:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи werwie GmbH
Филтер

119 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 2021 Километража 1004 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража 179 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража 160 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2020 Километража 1765 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Vögele 0,35 V / 0,35 TV за асфалт павер Vögele 0,35 V / 0,35 TV за асфалт павер Vögele 0,35 V / 0,35 TV за асфалт павер
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други работни делови
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1228 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 3919 м/ч Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 3052 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 2765 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 1850 м/ч Сила
Германија, Konz