Forkliftonline » Wiemann Baumaschinen
4.7
46 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
46

Wiemann Baumaschinen

Контакти
Во продажба: 9 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Wiemann
Wiemann
Јазици: германски, англиски
+49 561 8... Прикажи +49 561 898822
+49 561 8... Прикажи +49 561 896454
Адреса
Германија, Хесен, D-34134, Kassel, Graf-Haeseler-Str. 5
Локално време на дилерот: 10:00 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Wiemann Baumaschinen
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 522 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини дампер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг Евро Euro 5
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини дампер
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 10/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини дампер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 3462 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Дампер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Kassel