Forkliftonline » WINDEX
4.4
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
52

WINDEX

Контакти
Во продажба: 14 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Karolina Szymecka-Ryl
Karolina Szymecka-Ryl
Јазици: полски, англиски
+48 781 27... Прикажи +48 781 277 333
+48 52 396 ... Прикажи +48 52 396 77 20
Адреса
Полска, Поморско војводство, 89-600, Chojnice, Pawłówko, Łąkowa 1
Локално време на дилерот: 02:47 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи WINDEX
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 185000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа Multitel Multitel MJ 201 - wersja demonstracyjna -
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 87500 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
60.790 € PLN 259.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 153000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2002 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг
Година 2013 Километража 7490 км Сила
Полска, Chojnice
мини кран Böcker AHK 30/1600
1
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 2011 Километража Сила
Полска, Chojnice
кровна дигалка Böcker Arriva HD 26 K / 1-5 кровна дигалка Böcker Arriva HD 26 K / 1-5 кровна дигалка Böcker Arriva HD 26 K / 1-5
3
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Кровна дигалка
Носивост 270 кг
Година 2018 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кровна дигалка
Година 2023 Километража Сила
Полска, Chojnice