Forkliftonline » WOLF SPEZIALFAHRZEUGE GmbH
За нас
Мапа

WOLF SPEZIALFAHRZEUGE GmbH

Контакти
Во продажба: 10 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски
Јазици: полски, германски
+49 1521 91... Прикажи +49 1521 9195078
Јазици: руски, полски
+49 172 65... Прикажи +49 172 6531411
Адреса
Германија, Саксонија-Анхалт, 03042 , Cottbus, Gubenerstr.19
Локално време на дилерот: 10:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи WOLF SPEZIALFAHRZEUGE GmbH
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1500000 км Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 11464 м/ч Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Носивост 32610 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
10.499 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Носивост 30100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
3.199 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 16060 кг Суспензија пружина/пружина
Година 10/2004 Километража 134644 км Сила
Германија, Cottbus
полуприколка со ниска платформа Wolf полуприколка со ниска платформа Wolf
2
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 67500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1000 км Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 47000 кг Суспензија хидраулично
Година 2024 Километража 1000 км Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
34.999 € Без ДДВ
Друга цистерна
Носивост 27720 кг Зафатнина 24000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2021 Километража Сила
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
44.999 € Без ДДВ
Друга цистерна
Носивост 27720 кг Зафатнина 32000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2021 Километража Сила
Германија, Cottbus