Forkliftonline » Superlift
4.5
56 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
56

Superlift

Контакти
Во продажба: 20 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Superlift Leszek Węgrzeniejewski
Superlift Leszek Węgrzeniejewski
Јазици: германски, полски, англиски
+48 63 218 ... Прикажи +48 63 218 03 26
+48 666 84... Прикажи +48 666 843 578
Адреса
Полска, Великополско војводство, 62-420, Strzałkowo, Babin Olędry 10
Локално време на дилерот: 23:16 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Superlift
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2018 Километража 8063 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Година 2017 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 8249 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2016 Километража 2545 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг
Година 2019 Километража 11464 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 10020 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 2668 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 12398 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2005 Километража 13747 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража 12057 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Година 2016 Километража Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг
Година 2008 Километража 8428 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Strzałkowo