Forkliftonline » BONFEE Trading (Machinery)
За нас
Мапа

BONFEE Trading (Machinery)

Контакти
Во продажба: 587 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Victory
Victory
+86 150 210... Прикажи +86 150 2109 9979
+86 150 210... Прикажи +86 150 2109 9979
Адреса
Кина, Shanghai, Fanghe Rd,568
Локално време на дилерот: 15:34 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BONFEE Trading (Machinery)
Филтер

587 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Mitsubishi FD100 дизел вилушкар Mitsubishi FD100 дизел вилушкар Mitsubishi FD100
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 2016 Километража 2889 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.990 US$ EUR ≈ 36.600 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 2699 м/ч Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Zoomlion ZTC 700V автодигалка Zoomlion ZTC 700V автодигалка Zoomlion ZTC 700V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2020 Километража 15800 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
48.100 €
Булдожер
Година 08/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 33.330 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 04/2010 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 8000 кг Евро Euro 3
Година 2013 Километража 563 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Натоварувач со тркала
Година 03/2013 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
грејдер CAT 140k грејдер CAT 140k грејдер CAT 140k
3
Контактирајте го продавачот
25.290 € CNY 195.000 CNY
Грејдер
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sany SR 220   CAT engine машина за дупчење Sany SR 220   CAT engine
2
Контактирајте го продавачот
36.970 € CNY 285.000 CNY
Машина за дупчење
Евро Euro 2
Година 2016 Километража 6800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300 машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300
2
Контактирајте го продавачот
142.700 € CNY 1.100.000 CNY
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 2550 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 3887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Komatsu PC200-8 багер гасеничар Komatsu PC200-8 багер гасеничар Komatsu PC200-8
3
Контактирајте го продавачот
38.900 US$ EUR ≈ 36.520 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4781 м/ч Сила
Кина, Shanghai