Forkliftonline » LYMA GmbH
4.8
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
24

LYMA GmbH

Контакти
Во продажба: 49 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Vadim Tschischewskij
Vadim Tschischewskij
Јазици: германски, руски, англиски
+49 6292 92... Прикажи +49 6292 9280680
+49 172 75... Прикажи +49 172 7527885
+49 6292 92... Прикажи +49 6292 9280682
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 74722, Buchen, Am Schlossberg 11
Локално време на дилерот: 00:37 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LYMA GmbH
Филтер

49 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 14000 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 7.5 м³
Година 2021 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2023-05 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 6.75 м³
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³
Година 2021 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 6.75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13125 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 6.15 м³
Година 2023 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 6.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 9.3 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen