Forkliftonline » Yourtrucks GmbH
4.6
60 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
60

Yourtrucks GmbH

Контакти
Во продажба: 156 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Konstantin Harke
Konstantin Harke
Јазици: португалски, руски, полски, германски, италијански, шпански, англиски
+49 160 44... Прикажи +49 160 4419632
+49 2103 25... Прикажи +49 2103 2589790
+49 2103 25... Прикажи +49 2103 2589794
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 40721, Hilden, Niedenstr. 65-69
Локално време на дилерот: 10:04 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Yourtrucks GmbH
Филтер

156 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 470 м/ч Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10545 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2017-01 Километража 348522 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 24811 кг Зафатнина 87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1608 кг Евро Euro 5
Година 2014-05 Километража 122515 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2014-12 Километража 180746 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража 586547 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража 672241 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-02 Километража 697547 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018-03 Километража 543855 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 641407 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 549144 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Носивост 28800 кг Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024-01 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Носивост 29630 кг Зафатнина 99 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024-01 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 29510 кг Зафатнина 86 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Носивост 28630 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024-01 Километража Сила
Германија, Hilden