Forkliftonline » ЗАХІД АВТО
За нас
Мапа

ЗАХІД АВТО

Контакти
Во продажба: 98 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Михайло
Михайло
Јазици: украински, руски
+380 95 090... Прикажи +380 95 090 1748
+380 67 673... Прикажи +380 67 673 6375
+380 68 169... Прикажи +380 68 169 3708
Адреса
Украина, Лавовска област, м. Львів
Локално време на дилерот: 12:00 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ЗАХІД АВТО
Филтер

98 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Четка за метење
Година Километража Сила
Украина, Lviv
нови хидрауличен чекан JCB нови хидрауличен чекан JCB нови хидрауличен чекан JCB
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lviv
предна фреза за асфалт Simex предна фреза за асфалт Simex предна фреза за асфалт Simex
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Предна фреза за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Предна фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 200 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други работни делови
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 117.300 €
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Lviv