Forkliftonline » ZAMA Sp. z o.o. company
4.8
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

ZAMA Sp. z o.o. company

Контакти
Во продажба: 11 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+48 606 89... Прикажи +48 606 893 585
+48 600 58... Прикажи +48 600 584 170
+48 61 653 ... Прикажи +48 61 653 12 88
Адреса
Полска, Великополско војводство, 61-248, Poznań, ul. Jankowskiego 2
Локално време на дилерот: 23:26 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ZAMA Sp. z o.o. company
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.290 € PLN 175.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Суспензија хидраулично
Година 2014 Километража 7860 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Poznań
нови корпа за багер JCB 3CX, 4CX`428C, 428E, 428F нови корпа за багер JCB 3CX, 4CX`428C, 428E, 428F нови корпа за багер JCB 3CX, 4CX`428C, 428E, 428F
3
Контактирајте го продавачот
644,60 € PLN 2.800 PLN
Корпа за багер
Зафатнина 0.6 м³
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, Poznań
резервни делови Wał gumowy  224734 за натоварувач со тркала Manitou MLT731, MT1740
1
Контактирајте го продавачот
506,50 € PLN 2.200 PLN
Резервни делови
Година 2023 Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
77.130 € PLN 335.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража 24600 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
41.210 € PLN 179.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 3335 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
57.330 € PLN 249.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 11900 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
46.020 € PLN 199.900 PLN
Багер на тркала
Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража 14400 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
45.120 € PLN 196.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 23000 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
61.930 € PLN 269.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража 18600 м/ч Сила
Полска, Poznań
хидраулична пумпа Parker / 261581 за натоварувач со тркала Manitou MT1740 хидраулична пумпа Parker / 261581 за натоварувач со тркала Manitou MT1740
2
Контактирајте го продавачот
1.180 € Без ДДВ
Хидраулична пумпа
Година 2023 Километража Сила
Полска, Poznań