Forkliftonline » ООО"ЗАПАГРОТЕХ"
4.1
40 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
40

ООО"ЗАПАГРОТЕХ"

Контакти
Во продажба: 40 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Олег
Олег
Јазици: руски, украински, англиски
+380 50 322... Прикажи +380 50 322 9304
+380 50 955... Прикажи +380 50 955 7878
+380 6145 ... Прикажи +380 6145 33849
Адреса
Украина, Запорошка област, 70200, Гуляйполе, ул.Шевченко 18 Г
Локално време на дилерот: 01:42 (EEST)
Украина, Запорошка област, 70200, Гуляйполе, Спартаковская,92
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО"ЗАПАГРОТЕХ"
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 телескопски натоварувач Merlo TF35.7
2
Контактирајте го продавачот
58.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
62.500 US$ EUR ≈ 58.760 €
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила
Украина, Дніпро
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 1998 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 123.200 €
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 03/2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Дніпро
комбајн за жито Case IH 2377 комбајн за жито Case IH 2377
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
14.700 US$ EUR ≈ 13.820 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.800 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
83.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година 2015 Километража Сила
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.560 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, Хотів
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 123.200 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
87.999 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Gulyaypole