Forkliftonline » ZASŁAW Sp. z o.o.
4.3
224 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
224

ZASŁAW Sp. z o.o.

Контакти
Во продажба: 20 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Zasław Export
Zasław Export
Јазици: полски, руски, англиски
+48 516 00... Прикажи +48 516 004 939
Адреса
Полска, Малополско, 34120, Andrychów, ul. Krakowska 140
Локално време на дилерот: 23:36 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ZASŁAW Sp. z o.o.
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 59.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на дрва
Носивост 19750 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 28600 кг Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 29050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 28700 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 42.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Носивост 14150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Носивост 12050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на дрва
Носивост 19900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Носивост 28920 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Andrychów