Forkliftonline » ТзОВ Захід-Агро-Техніка
4.4
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

ТзОВ Захід-Агро-Техніка

Контакти
Во продажба: 57 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Андрій
Андрій
Јазици: украински, руски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 14:00
+380 95 282... Прикажи +380 95 282 3732
+380 3322 ... Прикажи +380 3322 82032
Адреса
Украина, Волинска област, Луцк, ул. Веселкова 54 А (ул. Мамсурова,2)
Локално време на дилерот: 00:28 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТзОВ Захід-Агро-Техніка
Филтер

57 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2017 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Носивост 1000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
10.700 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Носивост 1400 кг Зафатнина 1.4 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2024 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Lutsk