Forkliftonline » Zbynio
3.8
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

Zbynio

Контакти
Во продажба: 5 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски
+48 513 15... Прикажи +48 513 159 225
+48 530 33... Прикажи +48 530 333 535
Адреса
Полска, Лоѓ, 98-260 , Burzenin, Złoczewska 53
Локално време на дилерот: 00:29 (CEST)
Словачка, stara lubovna, Jakubany 399
Локално време на дилерот: 00:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zbynio
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 1997 Километража 3550 м/ч Сила
Полска, Burzenin
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1996 Километража 380000 км Сила
Полска, Burzenin
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2004 Километража 1200000 км Сила
Полска, Burzenin
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1890 м/ч Сила
Полска, Burzenin
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 77.000 PLN
Седан
Година 12/2014 Километража 182000 км Сила
Полска, Burzenin