Forkliftonline » Zegers Truck Im- en Export
4.5
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

Zegers Truck Im- en Export

Контакти
Во продажба: 30 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Theo Zegers
Theo Zegers
Јазици: англиски, холандски
+31 6 222... Прикажи +31 6 22219046
+31 6 142... Прикажи +31 6 14288694
+31 24 373... Прикажи +31 24 373 1362
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6562 AD, Groesbeek, Atelierweg 6
Локално време на дилерот: 09:20 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zegers Truck Im- en Export
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 2979 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
13.250 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 969139 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
23.250 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 829490 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Камион влекач
Носивост 13258 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1267214 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
91.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 10348 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 362909 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
66.950 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 433202 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 8984 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
47.950 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 12335 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Камион влекач
Носивост 20500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 666822 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 491720 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Полуприколка кипер
Носивост 38000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Мини багер
Година 2020 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6111 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
26.222 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 542715 км Сила
Холандија, Groesbeek