Forkliftonline » Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Berlin, Cottbus
4.7
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
28
Оценки
9

Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Berlin, Cottbus

Контакти
Во продажба: 47 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christian Reinert
Christian Reinert
Јазици: германски, англиски
+49 3375 9... Прикажи +49 3375 903411
+49 175 61... Прикажи +49 175 6169727
+49 3375 9... Прикажи +49 3375 903450
Адреса
Германија, Бранденбург, 15749, Mittenwalde-OT Schenkendorf, Zeppelinring 23-25
Локално време на дилерот: 00:00 (CEST)
Германија, Бранденбург, 03099, Kolkwitz-Krieschow, Zeppelinstraße 2
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Berlin, Cottbus
Филтер

47 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 5348 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4790 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
пресејувачка кофа OQ65 пресејувачка кофа OQ65 пресејувачка кофа OQ65
3
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Пресејувачка кофа
Година 2017 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Брза спојка
Година Километража Сила
Германија, Mittenwalde
брза спојка Verachtert CW05 за багер брза спојка Verachtert CW05 за багер брза спојка Verachtert CW05 за багер
3
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
брза спојка Caterpillar за багер брза спојка Caterpillar за багер брза спојка Caterpillar за багер
3
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2015 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Прикачен расфрлувач на песок
Година 2012 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 2201 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Вибро набивач
Година 2013 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
брза спојка Caterpillar H63SF за багер брза спојка Caterpillar H63SF за багер брза спојка Caterpillar H63SF за багер
3
Контактирајте го продавачот
320 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2015 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
брза спојка Verachtert CW10 EW100 брза спојка Verachtert CW10 EW100 брза спојка Verachtert CW10 EW100
3
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
корпа за багер Wimmer Hartstahl TL850  Wimmer SW корпа за багер Wimmer Hartstahl TL850  Wimmer SW корпа за багер Wimmer Hartstahl TL850  Wimmer SW
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година 2004 Километража Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4937 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
корпа за багер Caterpillar UTL500 корпа за багер Caterpillar UTL500 корпа за багер Caterpillar UTL500
3
Контактирајте го продавачот
660 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Mittenwalde