Forkliftonline » Zeppelin Osterreich GmbH
4.4
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

Zeppelin Osterreich GmbH

Контакти
Во продажба: 8 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Moritz Zoister
Moritz Zoister
Јазици: германски, англиски
+43 664 85... Прикажи +43 664 8582322
+43 7224 66... Прикажи +43 7224 6619520
+43 7224 66... Прикажи +43 7224 6619511
Адреса
Австрија, Горна Австрија, 4490, St. Florian, Graf-Zeppelin-Platz 1
Локално време на дилерот: 09:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zeppelin Osterreich GmbH
Филтер

8 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 1038 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Гума за градежни машини
Година Километража
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража 1100 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2018 Километража 9984 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 6795 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 10100 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 8250 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian