Forkliftonline » Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Hannover
4.5
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
28
Оценки
33

Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Hannover

Контакти
Во продажба: 45 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marc Büsing
Marc Büsing
Јазици: германски, англиски
+49 5102 7... Прикажи +49 5102 700211
+49 171 23... Прикажи +49 171 2348444
+49 5102 7... Прикажи +49 5102 700243
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 30880, Laatzen, Zeppelinweg 1
Локално време на дилерот: 00:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Hannover
Филтер

45 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркало Apollo 10.00 R 20 тркало Apollo 10.00 R 20
2
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Тркало
Година 2023 Километража
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 348 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 1854 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2018 Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Laatzen
макара за дигалка ALLIED W8L - за булдожер Caterpillar D8 макара за дигалка ALLIED W8L - за булдожер Caterpillar D8 макара за дигалка ALLIED W8L - за булдожер Caterpillar D8
3
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Макара за дигалка
Година Километража Сила
Германија, Laatzen
корпа за багер RESCHKE GL140 - MS03 корпа за багер RESCHKE GL140 - MS03
2
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2017 Километража Сила
Германија, Laatzen
корпа за багер Komponenten TL30 корпа за багер Komponenten TL30
2
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 14395 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1848 м/ч Сила
Германија, Laatzen
корпа за багер Caterpillar GLV120 CW05
1
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 12163 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2202 м/ч Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Метална гасеница
Година Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година Километража Сила
Германија, Laatzen