Forkliftonline » Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Koblenz
4.8
98 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
28
Оценки
98

Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Koblenz

Контакти
Во продажба: 17 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christof Decker
Christof Decker
Јазици: германски
+49 2630 9... Прикажи +49 2630 941923
+49 171 41... Прикажи +49 171 4116921
+49 2630 9... Прикажи +49 2630 941930
Адреса
Германија, Баварија, 56218, Mulheim - Karlich, Industriestrabe 44
Локално време на дилерот: 23:00 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Koblenz
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 774 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7961 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 187 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2018 Километража 8501 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 79 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1512 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 12090 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
гума за натоварувач на тркала Michelin 17.50-25 гума за натоварувач на тркала Michelin 17.50-25 гума за натоварувач на тркала Michelin 17.50-25
3
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Гума за натоварувач на тркала
Година 2014 Километража
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2022 Километража 475 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 904 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 263 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
гума за натоварувач на тркала Goodyear Radladerreifen
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Гума за натоварувач на тркала
Година 2007 Километража
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 5807 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich