Forkliftonline » Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Leipzig
4.8
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
28
Оценки
9

Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Leipzig

Контакти
Во продажба: 17 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Phillip Uri
Phillip Uri
Јазици: германски, англиски
+49 361 49... Прикажи +49 361 4933318
+49 172 27... Прикажи +49 172 2743892
+49 361 49... Прикажи +49 361 4944450
Адреса
Германија, Саксонија, 04509, Wiedemar, Zeppelinstraße 3
Локално време на дилерот: 09:49 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Zeppelin Baumaschinen GmbH NL Leipzig
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2013 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
багер гасеничар Caterpillar 320-07A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4320 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
брза спојка Verachtert CW10 за багер на тркала Terex TW110 брза спојка Verachtert CW10 за багер на тркала Terex TW110 брза спојка Verachtert CW10 за багер на тркала Terex TW110
3
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 9881 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 9917 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2019 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Грајфер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен цилиндар
Година 2010 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1179 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
хидрауличен чекан Epiroc SB202 / HS03 хидрауличен чекан Epiroc SB202 / HS03
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2012 Километража Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1207 м/ч Сила
Германија, Wiedemar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 1115 м/ч Сила
Германија, Wiedemar