5.0
34 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
34

ZMBSP

Контакти
Во продажба: 99 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Sławomir
Sławomir
Јазици: полски
+48 696 46... Прикажи +48 696 466 594
Адреса
Полска, Великополско војводство, Pleszew, Lenartowice 60a
Локално време на дилерот: 08:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ZMBSP
Филтер

99 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.730 € PLN 245.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
59.040 € PLN 255.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
42.840 € PLN 185.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
5.210 € PLN 22.500 PLN
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
18.290 € PLN 79.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 31686 км Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
3.936 € PLN 17.000 PLN
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
11.460 € PLN 49.500 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2015 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
3.821 € PLN 16.500 PLN
Дизел генератор
Година 2014 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
5.673 € PLN 24.500 PLN
Ножична платформа
Година 2016 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
11.580 € PLN 50.000 PLN
Ножична платформа
Година 2012 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
24.310 € PLN 105.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
19.910 € PLN 86.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 3981 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
20.140 € PLN 87.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
9.030 € PLN 39.000 PLN
Ножична платформа
Година 2009 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
3.936 € PLN 17.000 PLN
Дизел генератор
Година 2012 Километража Сила
Полска, Pleszew