Филтри -

Надземни дигалки

Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

270 огласа: Надземни дигалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Обединето Кралство
надземна дигалка надземна дигалка надземна дигалка
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Широчина 3.1 м
Година Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
надземна дигалка BEASAIN надземна дигалка BEASAIN надземна дигалка BEASAIN
3
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 70000 кг
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 55 кг
Кина, Nanjing
аукција 500 €
Година 2011 Километража Носивост
Германија, Nuremberg
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 5000 кг
Германија, Rheinfelden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип едногредна Висина на подигање 6 м Напон 230/380
Година 2012 Километража Носивост 3200 кг
Германија, Rheinfelden
надземна дигалка Abus GEZOCHT Bovenloopkraan, hallenkraan, kolomkraan, zwenkarm надземна дигалка Abus GEZOCHT Bovenloopkraan, hallenkraan, kolomkraan, zwenkarm надземна дигалка Abus GEZOCHT Bovenloopkraan, hallenkraan, kolomkraan, zwenkarm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Висина на подигање 23 м
Година 1996 Километража Носивост
Португалија, Setúbal
надземна дигалка надземна дигалка надземна дигалка
3
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година Километража Носивост 6300 кг
Португалија, Vale de Cambra
надземна дигалка Konecranes надземна дигалка Konecranes надземна дигалка Konecranes
3
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Тип едногредна
Година 1990 Километража Носивост 6300 кг
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Година Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Тип едногредна
Година 2000 Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2023 Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 1995 Километража Носивост
Португалија, Ramalhal
надземна дигалка надземна дигалка
2
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година Километража Носивост 16000 кг
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража Носивост 10 кг
Португалија, Guimarães
надземна дигалка Stahl
1
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година Километража Носивост 5000 кг
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
84.500 € Со вклучен ДДВ
Тип едногредна Широчина 22.5 м Висина на подигање 14 м
Година 1990 Километража Носивост 50000 кг
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 5000 кг
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 12.555 м
Година Километража Носивост 5000 кг
Белгија, Deinze
аукција 100 €
Година Километража Носивост
Холандија, Kleinestraat 2 6422 Ps Heerlen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Претплати се