Forkliftonline » DEVANMAT BVBA
4.4
17 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
17

DEVANMAT BVBA

Контакти
Во продажба: 39 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
DEVROE Christof
DEVROE Christof
Јазици: француски, германски, холандски, англиски
+32 472 87 ... Прикажи +32 472 87 07 83
+32 56 49 ... Прикажи +32 56 49 61 71
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, 8780, Oostrozebeke, Wielsbekestraat 26
Локално време на дилерот: 03:53 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи DEVANMAT BVBA
Филтер

39 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година 2015 Километража 7896 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 4640 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година 2017 Километража 1934 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 4235 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2013 Километража 5488 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 7738 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 4670 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража 9300 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 8314 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 5603 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
20.250 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke