Филтри -

Електрични влекачи Pefra

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Електрични влекачи Pefra

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 2221 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2005 Километража 1885 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching

Други марки во делот "Електрични влекачи"

Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
4.740 €
Носивост 25000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 4429 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 1353 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година 06/2005 Километража 2765 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година Километража 12884 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.850 €
Година Километража 3610 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Година Километража 21692 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година Километража 2871 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Година Километража 10019 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 5089 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 249 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Носивост 300 кг
Година 2002 Километража 6081 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен влекач Still R06 електричен влекач Still R06 електричен влекач Still R06
3
Контактирајте го продавачот
450 €
Носивост 150 кг
Година 2007 Километража 29056 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Година Километража 500 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 13800 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25 електричен влекач Still R07-25
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 11900 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 10850 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи