Филтри -

Електрични палетари

Резултати од пребарување: 1341 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1341 огласа: Електрични палетари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен палетар Jungheinrich ELE 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2001 Километража 3650 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1450 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2012 Километража 2921 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.7 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2013 Километража 948 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 6100 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T20 (1152)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 3776 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 3892 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2798 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Jungheinrich ELE 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2000 Километража 1056 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2010 Километража 5950 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
аукција 500 €
Година 2018 Километража 1739 м/ч Сила
Холандија, Bemmel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
електричен палетар Linde T20SP (131)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 680 мм
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T18 (360)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 6176 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T20SP (131)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 680 мм
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T20SP (131)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 680 мм
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde L12L-APi (133)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1.92 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 3838 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde L12 (1172)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.02 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2393 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde L16 (372)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 2.51 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2010 Километража 4336 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T20SP-02 (131)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 6200 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 4.46 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2004 Километража 2846 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
аукција 50 €
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Scherpenzeel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1341 огласа
Прикажи