Филтри -

Електрични палетари од Романија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Електрични палетари од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 663 м/ч Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Носивост 1050 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 2214 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2400 кг
Година 2013 Километража 4640 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2200 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2005 Километража 1591 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
900 €
Година 2002 Километража 9238 м/ч Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1587 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1417 м/ч Сила
Романија
електричен палетар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
1.798 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 2.4 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
1.909 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 2.4 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
1.798 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
3.536 € RON 17.590 RON
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 4.5 км/ч
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.422 € RON 12.040 RON
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.320 € RON 11.540 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.12 м
Година 2016 Километража 3970 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.726 € RON 13.560 RON
Носивост 1500 кг Ширина на вилушки 1 мм
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.624 € RON 13.050 RON
Носивост 1300 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 160 мм
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
1.814 € RON 9.020 RON
Носивост 1100 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.043 € RON 20.110 RON
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 172 мм Брзина 4.5 км/ч
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.056 € RON 25.150 RON
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.21 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.752 € RON 23.630 RON
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.12 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 1040 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи