Електричен палетар Linde T 16

PDF
електричен палетар Linde T 16
електричен палетар Linde T 16
електричен палетар Linde T 16 слика 2
електричен палетар Linde T 16 слика 3
електричен палетар Linde T 16 слика 4
електричен палетар Linde T 16 слика 5
електричен палетар Linde T 16 слика 6
електричен палетар Linde T 16 слика 7
електричен палетар Linde T 16 слика 8
електричен палетар Linde T 16 слика 9
електричен палетар Linde T 16 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  T 16
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2017
Работни часови:  1040 м/ч
Носивост:  1600 кг
Локација:  Романија
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  FZ37393
Состојба
Состојба:  обновена
Дополнителни информации
VIN:  W41152H11398
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Електричен палетар Linde T 16

Романски
Transpaleta Electrica Linde T16 ROLE
Pentru ROLE de Hartie sau Tabla
Anul Fabricatiei 2017
*Furci Concepute pentru ridicare ROLE sau piese rotunde
Inaltime de ridicare de la sol cca 25-30 cm
Seria W41152H11398
Ore Functionare 1040 h
Baterii 24V
Capacitate de ridicare 1.6 to
Revizia la zi
Stare impecabila
Import recent Germania
Manual de utilizare OM Linde in Limba RO
Disponibil imediat din stoc Targu Mures
Redresor GRATUIT!

La facturare se va calcula curs EURO – RON conform BRD vanzare in cont.
Prețul NU contine TVA
Avem pe stoc mai multe bucati disponibile
Informatii 0745 823 347
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde T 16 цена на барање Електричен палетар 2018 1587 м/ч Романија
Linde T 16 цена на барање Електричен палетар 2018 1417 м/ч Романија
Linde T25SP-02 цена на барање Електричен палетар 2017 2757 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde T20 цена на барање Електричен палетар 2017 3022 м/ч Холандија, Zaltbommel
Linde H 20 D EVO 391-00 23.500 € Електричен палетар 2017 2415 м/ч Германија, Friedberg-Derching
Linde T20 цена на барање Електричен палетар 2017 3100 м/ч Холандија, Zaltbommel