Ножичест палетар JLG 203-24

PDF
ножичест палетар JLG 203-24
ножичест палетар JLG 203-24
ножичест палетар JLG 203-24 слика 2
ножичест палетар JLG 203-24 слика 3
ножичест палетар JLG 203-24 слика 4
ножичест палетар JLG 203-24 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JLG
Модел:  203-24
Тип:  ножичест палетар
Година на производство:  2008
Локација:  Австрија Salzburg
Датум на објавување:  вчера
Forkliftonline ID:  LJ39490
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ножичест палетар JLG 203-24

Германски
Hersteller / Manufacturer: JLG Manufacturing Europe BVBA
Typ / Typ: 203-24
Baujahr / Year: 2008
Plattform Height: 20.30m
Unladen Weight: 11.400 kg
Plattform Load: 750 kg
Stunden / Hours 256145 h
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови PT350B цена на барање Ножичест палетар 350 кг Португалија, Mozelos VFR
Нови MHM80 цена на барање Ножичест палетар Турција, Bursa
RTE TPO-2550-5855 аукција Ножичест палетар 2023 1000 кг Белгија, Sint-Niklaas