Вилушки Volvo L 180

PDF
вилушки Volvo L 180
вилушки Volvo L 180
вилушки Volvo L 180 слика 2
вилушки Volvo L 180 слика 3
вилушки Volvo L 180 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L 180
Тип:  вилушки
Нето тежина:  1000 кг
Локација:  Австрија Haid
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  111237N
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушки Volvo L 180

Англиски
price: on request
stone fork
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови SAT 750 € Вилушки 1 м 2500 кг Австрија, Eberschwang
Flötzinger HG-RH цена на барање Вилушки 591 кг Австрија, Deutsch Goritz
Нови Volvo цена на барање Вилушки 2022 1.2 м Холандија, Middenmeer