Филтри -

Работни платформи

Резултати од пребарување: 112 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

112 огласа: Работни платформи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работна висина Должина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови работна платформа Digmaq Platform, sepet, Manitou sepeti нови работна платформа Digmaq Platform, sepet, Manitou sepeti
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 1100 м Височина 1200 м Носивост 400 кг Нето тежина 250 кг
Година 2024 Работна висина Должина 2200 м
Турција
Контактирајте го продавачот
2.429 €
Широчина 0.92 м Височина 1.1 м
Година 2023 Работна висина 2.12 м Должина 1.57 м
Германија, Sittensen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови работна платформа CPG-2H нови работна платформа CPG-2H нови работна платформа CPG-2H
3
Контактирајте го продавачот
3.095,60 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Нето тежина 131 кг
Година Работна висина Должина
Шпанија, Vicar (Almeria)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 200 кг
Година Работна висина Должина
Финска
аукција 17,15 € SEK 200 SEK
Година Работна висина Должина
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работна висина Должина
Украина, Volochys'k
нови работна платформа Cesta portaoperarios hierro giratoria CPG-3H нови работна платформа Cesta portaoperarios hierro giratoria CPG-3H нови работна платформа Cesta portaoperarios hierro giratoria CPG-3H
3
Контактирајте го продавачот
3.241,10 € Без ДДВ
Нето тежина 137 кг
Година Работна висина Должина
Шпанија, Vicar (Almeria)
аукција 8,57 € SEK 100 SEK
Година Работна висина Должина
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 500 €
Носивост 240 кг
Година Работна висина Должина
Германија, Riesa
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција аукција
Година 1983 Работна висина Должина
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 53,60 € DKK 400 DKK
Година Работна висина Должина
Данска, Tølløse
аукција 25,72 € SEK 300 SEK
Широчина 1.2 м Височина 1.1 м
Година Работна висина Должина 8 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
255 € NOK 3.000 NOK
Година 1999 Работна висина Должина
Норвешка
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Година Работна висина Должина
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Година Работна висина Должина
Грција, Chalkidiki
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 700 кг
Година 2019 Работна висина Должина
Обединето Кралство, Enfield
Контактирајте го продавачот
аукција 257,20 € SEK 3.000 SEK
Година Работна висина Должина
Шведска, Ålem
работна платформа Potain Connecting and telescoping mast K60/K40 for rental работна платформа Potain Connecting and telescoping mast K60/K40 for rental работна платформа Potain Connecting and telescoping mast K60/K40 for rental
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работна висина Должина
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Широчина 1.2 м Височина 21 м Носивост 3500 кг
Година 2000 Работна висина 29.1 м Должина 26.1 м
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.480 € Без ДДВ
Широчина 1.5 м Височина 1.3 м
Година 2012 Работна висина Должина 2.25 м
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 1.1 м Височина 0.92 м Нето тежина 220 кг
Година 2023 Работна висина Должина 1.57 м
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 640 кг Нето тежина 190 кг
Година Работна висина Должина
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
4.203 € PLN 18.200 PLN
Нето тежина 650 кг
Година 2024 Работна висина Должина
Полска, Duża Morawica
Контактирајте го продавачот
946,90 € PLN 4.100 PLN
Година Работна висина Должина
Полска, Rzeszów
аукција 50 €
Година Работна висина Должина
Холандија, Farmsum
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 112 огласа
Прикажи
Претплати се