Филтри -

Далекусежни слагачи Kalmar

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

117 огласа: Далекусежни слагачи Kalmar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 15.1 м
Година Километража 21500 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.2 м
Година Километража 12800 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16.2 м
Година Километража 14480 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16.2 м
Година Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 15.2 м
Година Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 15100 м
Година 2018 Километража 22700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 10 м Брзина 60 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 04/2009 Километража 5600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.700 €
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 7.13 м Брзина 65 км/ч
Година 2018 Километража 1980 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 16.2 м
Година 2010 Километража 8786 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Носивост 42000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 12 м Брзина 12 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 02/2010 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Тип на јарбол телескопски
Година 2010 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Носивост 42000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 12 м Брзина 60 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 03/2010 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
152.000 US$ EUR ≈ 139.700 €
Носивост 45000 кг Висина на подигање 16 м
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.300 €
Носивост 450000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 30 м
Година 2018 Километража 3588 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15.1 м
Година 2018 Километража 9590 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15.1 м
Година 2023 Километража 12 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2007 Километража 17852 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
158.000 US$ EUR ≈ 145.200 €
Висина на подигање 16 м
Година 2018 Километража 3900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
далекусежен слагач Kalmar DRG450-60S5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 15.1 м
Година Километража Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
124.643 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година Километража 2399 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15 м
Година 2014 Километража 20764 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
далекусежен слагач Kalmar DRF450 далекусежен слагач Kalmar DRF450 далекусежен слагач Kalmar DRF450
3
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.900 €
Носивост 45000 кг Висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
98.500 US$ EUR ≈ 90.520 €
Носивост 45000 кг Висина на подигање 16 м Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 3300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи