Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

110 огласа: Електрични палетари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 0.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 5183 м/ч Сила
Холандија, Zevenhuizen
електричен палетар Jungheinrich EJE220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1039 м/ч Сила
Германија, Olfen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2016 Километража 4051 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 3369 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2018 Километража 4162 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 7328 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.75 м
Година 2017 Километража 224 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2008 Километража 9714 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 5189 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 4565 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година Километража 4546 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2008 Километража 11837 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 510 мм
Година 2017 Километража 3401 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 510 мм
Година 2017 Километража 3793 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 2535 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
аукција 400 €
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2012 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.2 м Брзина 9 км/ч
Година 2015 Километража 10732 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.2 м Брзина 9 км/ч
Година 2015 Километража 6320 м/ч Сила
Латвија, Riga
аукција 500 €
Гориво електро
Година 2015 Километража 12594 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 441 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2008 Километража 1740 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2002 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
аукција 1.000 €
Година 2016 Километража 4508 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи